درباره ما

درباره ما

ایران در زمینه معادن و صنایع ساختمانی همچون کاشی و سرامیک در جهان حائز رتبه قابل توجه ای می‌باشد و همچنین یکی از تامین کنندگان و صادر کنندگان قوی در خاور میانه در زمینه کاشی و سرامیک و صنایع ساختمانی محسوب می‌شود.

شرکت کاشی ارغوان با به کار گیری تکنولوژی روز جهان ، تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات با تمرکز زیاد در زمینه طراحی و با شناخت سلیقه ایرانی به همراه پرسنلی کار آزمود ه و متخصص و مدیرانی با سابقه و مجرب با کوله باری از تجربه و دانش فعالیت خود را در سال 1380 در یزد ( قطب کاشی و سرامیک ایران ) آغاز نموده است .

در سال 1392 شرکت کاشی ارغوان با گسترش و توسعه فعالیت های خود ابتدا با اخذ نمایندگی رسمی و سپس در قالب برند های ارغوان ، لکسس، نوازش، لانی و یارا در کارخانه های گلدیس ، ارگ ،عمارت ، باستان ، پارسیان ، سعدی ، کاشی یزد ،شیرکوه و..... تولید و توزیع می‌نمایید.

شرکت کاشی ارغوان علاوه بر بازار داخلی با صادرات به کشور عراق شروع و سپس وارد بازار کشور های گرجستان ، افغانستان ، پاکستان ، ترکمنستان، ارمنستان ، آذربایجان ، سوریه ، قطر و عمان شده است.

این شرکت در حال حاضر با د اشتن سه شعبه معتبر و انبار در سطح استان یزد و با برخورداری از تجارب 21 ساله و اشرافیت فنی و علمی افتخار دارد که می‌تواند با تولید و توزیع انواع کاشی و سرامیک و چینی بهداشتی پاسخگوی نیازهای متنوع مشتریان عزیز و تامین کننده گان محترم باشد.